Завжди із задоволенням

надамо вам послуги

Наші послуги

У нашому активному сучасному суспільстві люди все більше уваги приділяють своїй зовнішності та красі тіла, розуміючи, що від цього у значній мірі залежить успіх у їхній професійній діяльності, особистих стосунках та у житті в цілому. Для підтримування власної краси та здоров`я люди, які справді про себе дбають, обирають для себе лише найкращі шляхи та засоби догляду за тілом, шукають лише найкращих спеціалістів у відповідній галузі.

Ті, хто справді дбає про красу та здоров`я власного тіла для цього звертаються у косметологічний & СПА центр «_MedRoom», оскільки лише тут Вам запропонують повний перелік необхідних Вам послуг, Ви відчуєте індивідуальний підхід, Вас здивує легкість та якість процедур. Станьте ще привабливішими і красивішими – в цьому Вам допоможуть досвідчені руки і творчий погляд спеціалістів центру.

Записатися на прийом
Записатися на прийом
Записатися на прийом

Косметологічний & СПА центр “_MedRoom” пропонує широкий вибір методик оздоровлення та омолодження. Всі процедури, які Вам запропонують, є не тільки корисними, але й приємними. Вони допоможуть відновити форму, зробити шкіру більш ніжною і пружною, а також насититися життєвою енергією. Все це базується на останніх наукових досягненнях, ефективних методиках та препаратах високих технологій для досягнення ефекту омолодження шкіри обличчя та тіла, виправлення дефектів зовнішності людини. 

Косметологічні процедури виконуються на професійній косметиці провідних виробників. Проводячи професійні процедури по догляду за шкірою, фахівці “_MedRoom” обов’язково враховують індивідуальні особливості кожного.

В нас застосовуються різні види масажу, які сприяють нормалізації функцій нервової системи та внутрішніх органів, покращують кровообіг, усувають набряки та застійні явища в тканинах. Неоціненна роль масажу в прискоренні обмінних процесів, що в свою чергу, допомагає зняти фізичну втому, головний біль, стрес, покращити стан опорно-рухового апарату, нормалізувати сон, підвищити працездатність.

Омолодження без операції

Безопераційні методики омолодження стають все більш затребуваними, дозволяючи досягти чудових результатів без всіх «принад» хірургічного втручання. Наш досвідчений косметолог-еcтетист готова запропонувати Вам найсучасніші методики омолодження на перевірених і сертифікованих препаратах: контурну пластику, биоревитализацию, ботулінотерапію, мезотерапію, плазмоліфтінг, омолодження кистей рук і ін.

Кожен прихід в “_MedRoom” повинен приносити радість! Це один з основних принципів нашої роботи.

Сочні губки за !

Акційна пропозиція

до 01.05.2021 р.

Ми працюємо з найкрасивішими і вимогливими клієнтами, які багато подорожують по світу, багато знають і бачать!

І ми просто зобов’язані запропонувати Вам – тільки найкраще!

Не буває краси без здоров’я і здоров’я без краси …

Подарунковий сертифікат

Services

Придбайте ідеальний подарунок!

Центр “_MedRoom” надає Вам вибір сертифікатів, які можуть стати подарунком до будь-якої нагоди! Ми завжди виконуємо найкраще обслуговування клієнтів і навіть прагнемо перевершити очікування з нашою командою висококваліфікованих фахівців. Подаруйте своїй коханій людині або другові одну з послуг центру “_MedRoom”. Зв’яжіться з нами, щоб придбати подарунковий сертифікат на будь-яку із наших послуг чи препарат!

Записатись на прийом

Хочете зробити попередній запис чи маєте запитання?

Зателефонуйте нам або просто заповніть форму вже зараз.

Services
Догори