Косметичні процедури, які не можна робити під час вагітності

medroom-spa-dlya-vagitnykh

Через відсутність відповідних тестів навіть фахівці в косметичній промисловості не впевнені, які косметичні процедури абсолютно безпечні.

Ультразвукова чистка обличчя (ультразвуковий пілінг)

Враховуючи всі позитивні ефекти маніпуляції, в період вагітності вона не рекомендується. Пов’язано це з тим, що досі невідомо, як гормональний фон жінки поведеться під дією ультразвукової хвилі.

Мікрострумова терапія

Мікрострумова терапія вважається однією з найбезпечніших процедур омолодження, але в період вагітності не рекомендується. Струми стресом для організму, діючи на більш глибокі шари шкіри, крім омолодження, можуть викликати загострення дерматологічних захворювань. Записатися на таку процедуру краще після пологів.

Лазерне видалення судин

Може справити негативний вплив на стан матері і навіть дитини. Крім того, маніпуляція супроводжується дискомфортом і навіть незначною болісністю. А все це може позначитися на стані плода.

Те саме стосується і ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ, яка суворо заборонено жінкам в цей період. Видалення волосся лазером може розширити кровоносні судини, що призведе до підвищення кров’яного тиску.

Ботулінотерапія

під час вагітності введення ботоксу може спричинити не найкращий ефект. Організм жінки стає чутливішім і вразливим, з’являється високий шанс розвитку побічних ефектів: біль у місці ін’єкції, симптоми грипу, головний біль, розлад травлення.

Не рекомендується проводити косметичні експерименти протягом дев’яти місяців. Не тільки задля безпеки дитини, але насамперед для турботи про здоров’я та зовнішній вигляд шкіри майбутньої мами. Навіть косметичні засоби, які регулярно використовувалися до вагітності, тепер можуть викликати алергічні реакції.

Біоревіталізація

Проведення біоревіталізації на період вагітності забороняється, відбувається зміна не тільки гормонального фону, але і больового порогу, тому наслідки такої процедури передбачити складно.

Багато жінок переконані, що в перші місяці вагітності вони можуть дозволити собі відвідувати косметолога й користуватися всіма видами омолодження без обмежень. І це НЕПРАВДА. Саме на початку вагітності, до четвертого місяця, краще відмовитися від різних косметологічних процедур. Саме в цей час дитина розвивається найінтенсивніше, і всі небезпечні інгредієнти, які потрапляють в плід, можуть призвести до серйозних порушень у його розвитку. У перші чотири місяці вагітності викидні є найбільш поширеними явищами. Тому рекомендується відмовитися від косметичних процедур – як домашніх, так і професійних. Це стосується навіть найпростіших. Краще до них повернутися в другій половині вагітності .

Займіться чимось спокійнішим.

Facebook
Twitter
Догори