Факти, які треба знати про збільшення губ.

zbilshennya-gub-medroom

10 фактів, про які треба подумати перед тим, як приймати рішення про збільшення губ.

1. В губи не закачують силікон і ботокс.
Якщо точніше, не вкачують бoтoкс. У цієї речовини інші цілі: вона служить для “заморозки” м’язових волокон. А силікон в губах можливий, але його практично не використовують, тому що ефект від cилiкoнoвих або жирових наповнювачів і iмплaнтiв важко передбачити. Можуть виникнути деформації.
Зараз для збільшення губ використовують філлери на основі гіалуронової кислоти.
Оскільки гіалуронова кислота є в тілі людини, то це досить безпечний матеріал: на такі філлери рідко виникають алергічні реакції, його легко дозувати і досить просто видаляти.

2. Це будуть все ще Ваші губи.
Не варто очікувати, що філлери зроблять губи як в улюбленої зірки. Так, за допомогою гіалуронової кислоти можна підкоригувати обсяг і форму, але не більше того.

3. Це майже не боляче, але відчутно.
Губи – це, мабуть, найбільш чуттєва частина обличчя, це одна із болючих процедур але потерпіти можна, триває це не довго і перед ін’єкціями наносять спеціальний крем з анестетиком.

4. До процедури потрібно готуватися.
Це не таке невинне втручання як, здається. Перед процедурою не можна приймати ліки, які впливають на згортання крові або розріджують кров. (В тому числі вітаміни і вітамін Е), вживати алкоголь. Перед початком процедури не варто курити.

5. Є протипокази.
Наповнювати губи філлерами не можна якщо у Вас є проблеми із згортанням крові або загострення герпесу.
Також не можна поєднювати цю процедури із стоматологією.

6. Є побічні ефекти.
Така iн’єкція – хipypгічне втручання, яке може відгукнутися небажаними наслідками. Після уколу обов’язково буде набряк, але він пройде через кілька днів.

7. Якщо не сподобається, можна повернути назад.
Якщо ви використовуєте філлер з гіалуроновою кислотою і вирішили, що вам не подобається новий вид губ, то косметолог може це виправити. Гіалуронова кислота розщеплюється спеціальним ферментом. І якщо зробити з ним укол, то губи «здуються» швидше, майже відразу після введення препарату.

8. Уколи повинен робити лікар.
Тому не соромтеся запитувати документи про професійну освіту лікаря. І не збільшуйте губи просто в салонах краси, довірившись рукам неспеціалістів, адже ви ризикуєте своїм обличчям.

9. Ін’єкційні процедури викликають залежність.
Це 100% міф. Залежність, якщо і виникає, то психологічна. Коли звикаєш до ідеального відображення у дзеркалі, вже не хочеться повертатися до того, що було раніше. А ефект від більшості ін’єкційних процедур рано чи пізно закінчується.

10. Це неприродно, і помітно, що з обличчям попрацював косметолог.
Мета кожного поважаючого себе фахівця – природний результат: більш молодий вигляд, здорова шкіра, пропорційні риси обличчя. В арсеналі лікарів-косметологів є безліч методик і препаратів, що дозволяють досягти максимально натурального ефекту.

Обмеження після введення гіалуронової кислоти.

Щоб результат відповідав очікуванням і був позитивним, після процедури слід дотримуватися деяких правил:
– Намагайтеся обмежувати міміку рота, щоб препарат рівномірно і правильно розподілився в тканинах.
– Уникайте підвищених фізичних навантажень.
– Добу після сеансу не пийте і не їжте гаряче.
– У перші кілька днів після введення слід дотримуватися питного режиму, щоб волога розподілилася рівномірно.

Facebook
Twitter
Догори